• Tel.: 0907 341 990
  • E-mail:
  • E-mail:

Julian a Lea Green

Sme manželská dvojica CELTA (Cambridge English Language Teaching to Adults) kvalifikovaných učiteľov, s vysokoškolským vzdelaním, a profesionálnou minulosťou.

Žijeme spolu od roku 2007, a s odhodlaním opustiť naše predchádzajúce zamestnania, sme sa rozhodli nasledovať pre nás omnoho uspokojivešiu profesiu učenia Angličtiny.

Obaja sme ukončili CELTA kvalifikácie v Oxforde v 2012, a presťahovali sa do Španielska, aby sme tu vyučovali Angličtinu v miestnej jazykovej akadémii, blízko Madridu.

V roku 2013 sme sa presťahovali na Slovensko, s cieľom založiť si našu vlastnú jazykovú školu Angličtiny, kde chceme poskytovať kreatívne a zábavné hodiny všetkým, ktorí majú chuť sa niečo naučiť, alebo si zlepšiť svoje jazykové vedomosti.

Julian:

Narodil som sa v Oxforde, v Anglicku. Vyštudoval som Priemyselné Inžinierstvo v Nottinghame, a následne aj Podnikový Management v Cranfielde. Ako kvalifikovaný manažér so skúsenosťami v podnikovom a priemyselnom inžinierstve, sa špecializujem na učenie podnikovej Angličtiny (Business English). Baví ma poskytovať konverzačné hodiny študentom všetkých jazykových úrovní, a ponúkať poradenstvo súvisiace s podnikovým manažérstvom, alebo jeho štúdiom.

Lea:

Vyštudovala som Umenie a Humanitné vedy v obore Anglický Jazyk a Literatúra, na The Open University, a teda mám britské vysokoškolské vzdelanie, a tiež medzinárodnú, učiteľskú kvalifikáciu. Som skúsená v kreatívnom písaní, médiách, marketingu, reklame i obchode.

Napriek tomu že mám Slovenskú národnosť, študovala som, pracovala a žila v Anglicku od roku 2006, a mám jazykovú schopnosť i prízvuk rodeného Angličana.

Keďže som sa sama musela naučiť Anglický jazyk, som schopná naučiť gramatiku rýchlo, a efektívne, ale zároveň nemám problém poskytovať aj konverzačné hodiny.

 

Záleží nám na našich študentoch, a budeme s Vami pracovať až kým nedosiahnete výsledok, po akom túžite.
Zavolajte nám teraz na 0907 341 990.